.

.

New
Generac Коло Прекинато 200AMP 2Pole 240V 225AF Дел# 0K0133

Generac Коло Прекинато 200AMP 2Pole 240V 225AF Дел 0K0133

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

N/A. На ОМБ Магацин, ние се стремиме да се обезбеди најголем избор и квалитет на делови за вашиот отворено енергија опрема.Треба и другите делови да го завршите вашиот проект?Проверете на нашиот голем каталог - имаме она што ви треба.CB 200 A 2 POLE 240 V 225 AF.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди