.

.

New
Reskit RS48-0095 - 1/48 –MBD3-U6-68 Повеќе Бомба Полици 2 парчиња Смола Детали Модел

Reskit RS48-0095 - 1/48 –MBD3-U6-68 Повеќе Бомба Полици 2 парчиња Смола Детали Модел

DEN 611.52

Тековен
Во продавницата

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1/48. Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.Производителот : RESKIT (Украина) Код : 48-0095 Скала : 1/48 Тип : Su-17, Су-24, Су-30, Су-34, Су-35 Материјал : СМОЛА Комплет опис : Unpainted, Unassembled, Сетот не содржи бои и лепак Состојба : Нова Rekomended комплет : Кити Хок, Трубач, GWH, Хоби Шеф, Smer сет на детали - еден од најлесните начини да се даде на модел реална изглед.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди