.

.

New
PZJ-Преносни Таблета Кутија Додаток Случај, Мали Медицина Носат Носителот со Обезбеди Затворање - Дневно Витамин Организатор Кутија,Сина

PZJ-Преносни Таблета Кутија Додаток Случај, Мали Медицина Носат Носителот со Обезбеди Затворање - Дневно Витамин Организатор

DEN 1366.56

Тековен
Во продавницата

ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ : Користиме високо квалитетни водоотпорен материјал, на храна-одделение пластика, 100% BPA-free, за да се осигура вашата безбедност.Висока температура отпор, dustproof, водоотпорен, влага-доказ, мала тежина, не-токсични, лесен за чистење.МАЛА ГОЛЕМИНА : тенок и пренослив дизајн, мала меморија, лесно да се носат, може да се стави во џеб или торба.Тоа е многу погодна за активности на отворено како на пример лов, риболов, кампување, авантура, отворен lifesaving, итн.или дома.СОВРШЕН за СКЛАДИРАЊЕ : пилулата кутија има повеќе прегради, и таблети, капсули, риба, масло и витамини може да бидат поставени според големината на таблетите.Тоа има заклучување копче, секој може лесно да се отворени, но, тоа не ќе се отвори автоматски, така што можете да го напушти медицина во кутија.СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ : Поради цврстата пластична тело, тоа не ќе се скрши, дури и ако тоа е падна на подот и се задржи на апчиња во ред.Тоа може ефикасно да се спротивстави на влага и оксидација проблеми, и е херметички и водоотпорен.Ова поле може да се користи за неколку години, ако за тоа е vandalized.ЕДНА МАШИНА СО ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ : Во прилог на зачувување на апчиња, лекови, витамини и други лекови, исто така, може да зачувувате и да се задржи малите објекти, како што се завртки, обетки, монистра или други дребулии и мали додатоци.спецификација : име на Производ : преносни затворени пилула boxmaterial : plastic Product карактеристики : голем капацитет за замрзнување storage The пакетот вклучува : ★2*Преносни затворени пилула boxnote : ★Поради различни монитори, сликата може да не одговара на вистинската боја на производот.Ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата★Бидејќи тоа е прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm, ви благодариме за вашето разбирање.

Останатите карактеристики

Product name:
portable sealed pill box
material:
plastic
Product features:
large-capacity compartment storage
The package includes:
★2*Portable sealed pill box :
★Due to different monitors, the picture may not match the actual color of the product. We guarantee that the style is the same as the picture :
★Because it is manual measurement, please allow an error of 1-3cm, thank you for your understanding. :
Обновено

Слични понуди