.

.

New
Placon 8RPL, 8 Мл Јасно Пластика Круг Достав Сад со Редовни Јасно Пластика Капак, Извади за Еднократна употреба Угостителство Храна Контејнери со Појавување на Капаци (100

Placon 8RPL, 8 Мл Јасно Пластика Круг Достав Сад со Редовни Јасно Пластика Капак, Извади за Еднократна употреба Угостителство

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Практични и ефективни, пакување опција за овошје, пекарница, салати, сендвичи, супи, тестенини, грицки, достав храна, и многу повеќе.Направени од високо квалитетни јасно/проѕирен полипропилен (PP5), овие неверојатни круг контејнери ќе се идеална опција за извади услуги, улица храна продавачи, да се оди места, концесија стои, брза храна, ресторани, угостителство и сл.Покрај тоа, може да се користи и како сад за чување на храна, сосови и мирудии.Дизајнирани да издржат најтешките кујна средини.Microwavable, комора за безбедно и машина за миење садови безбедно, може да се мијат и се користи.Се зголеми приходите, додека одржување на клиентите среќни и задоволни со нивните издржлив, безбеден, течење-отпорни дизајн.За над 45 години, Placon е успешно комбинирање на искуства, нови материјали и технологија да се достави погоре било клиенти очекувања.Placon 8 RPL, 8 Мл Јасно Пластика Достав Сад со Редовни Јасно Пластика Капак, Извади за Еднократна употреба Угостителство Храна Контејнери со Појавување на Капаци е практично и ефективно пакување опција за пекарница, салати, сендвичи, супи, грицки и многу повеќе.Предложи капаци : LRPL, LRHD.За над 45 години, Placon е успешно комбинирање на искуства, нови материјали и технологија да се достави погоре било клиенти очекувања.Се зголеми приходите, додека одржување на клиентите среќни и задоволни со своите трајни, течење-отпорни дизајни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди