.

.

New
Ѕидот поштенско Сандаче-Црно Железо Ѕид Монтирани Заклучување Twill Ткаат Шема поштенско Сандаче со 2 парчиња Копчиња

Ѕидот поштенско Сандаче-Црно Железо Ѕид Монтирани Заклучување Twill Ткаат Шема поштенско Сандаче со 2 парчиња Копчиња

DEN 1257.60

Тековен
Во продавницата

Изработени од железо материјал, издржлив да ја користите. 100% сосема нов и висок квалитет.Компактен изглед може да одговара со вашата куќа стил.Црна боја и едноставен дизајн се направи повеќе привлечна.Може да се монтира на ѕид или било каде што сакате да го поставите тоа.Ако имате какви било проблеми, да бидат сигурни дека за да контактирате со нас.Ние активно ќе помогне во решавање на проблемите.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Железо Боја : Црна Тежина : Околу. 3816g / 134.6 оз Големина : Прибл. 36 * 11 * 37cm / 14.2 * 4.3 * 14.6 во Пакет Листа : 1 * поштенско Сандаче 2 * Копчиња 4 * Завртки 4 * Несреќа-доказ Мушка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди