.

.

New
JOVISA КРИЛО Серија-W02 Eyelash Продолжување Лепак 1 Секунда за Време на Сушење 6-8 недели Retension 40~60%RH Идеален Влажност Професионална Употреба Само 6ml

JOVISA КРИЛО Серија-W02 Eyelash Продолжување Лепак 1 Секунда за Време на Сушење 6-8 недели Retension 40~60%RH Идеален Влажност

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

★Светлината Текстура На Вода、Упорни Стегање、Инстант Апсорпција. ★Retenion : 6-8 недели. ★100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : осигурајте се дека објектот се Продаваат од страна на "JOVISA" за да добијат ВИСТИНСКИ Производ.JOVISA - со Седиште во Armenia, Тајван.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди