.

.

New
F Fityle Флорални Latch Кука Кит W/Основна Алатка Настава за DIY Перница Случај Перница - Снег Куќа

F Fityle Флорални Latch Кука Кит W/Основна Алатка Настава за DIY Перница Случај Перница - Снег Куќа

DEN 2364.00

Тековен
Во продавницата

43 x 43cm / 17 x 17inch Package Вклучува : 1 Сет DIY Перница Покрие Latch Кука Kits Note : Овој производ е полу-готови, треба да го сторат тоа со себе.Опис : - Ова latch кука килим колекции е еден вид на не-it-yourself занает комплет, голема DIY везана недовршени crocheting килим предиво перница мат - Погоден за Перница Маска, Троседот Перница Маска, Домашен текстил, DIY рачно изработени занаетчиски, домашна декорација.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.* 【DIY Занает Комплет】- Ова latch кука килим колекции е еден вид на не-it-yourself занает комплет, голема DIY везана недовршени crocheting килим предиво перница мат. 43 x 43cm / 17 x 17inch.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена. - Забелешка : Оваа Перница Latch Кука Колекции е само перница Капак не вклучува перница јадро!Спецификација : - Комплет вклучува : Полиестер влакна везови конец, боја картичка, мрежа везени крпа, latch кука, шарени цртање додатоци (без перница јадро) - Материјал : Акрил + Крпа - Готовиот Производ Големина : Прибл.Многу детални дизајни и висок квалитет на предиво, го прави лесно да се капчиња. - Започнете ново хоби со нашите latch кука за полнење килим, уживаат во DIY занаети со вашите деца и деца, совршено се рачно изработени занаетчиски за возрасни или почетници - Одличен подарок за Божиќ Ден, Нов Ден Години, Роденден, Денот на Вљубените итн.Започнете ново хоби со нашите latch кука за полнење килим, уживаат во DIY занаети со вашите деца и деца, совршено се рачно изработени занаетчиски за возрасни или се почетници.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди