.

.

New
3D LED Опашка Светла Кочница Светилка Компатибилен со Chevy Silverado 1500 2500HD 3500HD 14-19, за Возачот и Совозачот Страна, Хром Домување, Чад Леќа

3D LED Опашка Светла Кочница Светилка Компатибилен со Chevy Silverado 1500 2500HD 3500HD 14-19, за Возачот и Совозачот

DEN 4989.12

Тековен
Во продавницата

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Други дефекти покриени по производителот ќе истече.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување. ▶️ Овие светла се компатибилни со Chevy Silverado 1500 2014-2019, Chevy Silverado 2500 HD 3500 HD 2015-2019, GMC Сиера 3500 HD со двојна задните тркала 2015-2019, НЕ одговара 2016+ LTZ/Високо Државата/SLT/Denali модели и LED опашка светлина модели(САМО одговара на халоген опашка светлина модели). ▶️ Доаѓаат со [2] нова опашка светла со 3 D LED светло бар стил.Тоа може да го замени оштетени или се носи еден и да донесе брилијантни изглед на вашето возило. ▶️ Тоа е изградена на трајни поликарбонат материјал за да се обезбеди траен живот во надворешни услови. ▶️ Директни топ-на OE fitment или замена за фабриката единица.Нема потреба за дупчење или измена, лесно за инсталација.Ве молиме имајте во предвид : Светилки НЕ се опфатени и ќе треба да се повторна употреба на акции обратен еден. ▶️ Сијалица Тип : LED (Вклучени) LED Боја : Црвена Домување Боја : Хром Леќа Боја : Пушеле ОЕМ Дел Број : 23141275 23431876 23141274 23431875 Parkslink Број : GM2801261 GM2800261. 14-19 Chevy Silverado 1500. 15-19 Chevy Silverado 2500 3500 HD HD. 15-19 GMC Сиера 3500 HD со Двојна Задните Тркала.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди