.

.

New
Еднорог принцеза Деца Ранец За Момчиња и Девојчиња Со Прилагодливи Ремени и Рефлексивни Ленти За Безбедност. Повеќе Џебови и Голем Капацитет. Големина:12.6×6.7×17.7 ин

Еднорог принцеза Деца Ранец За Момчиња и Девојчиња Со Прилагодливи Ремени и Рефлексивни Ленти За Безбедност. Повеќе Џебови

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Димензија : 12.6×6.7×17.7 инчен, Вклучува една од главните џеб, еден среден џеб, еден во предниот џеб и двојно страна мрежа џебови за шише за вода или чадор, пространи соби за лаптоп и други предмети.Карактеристики : ЈП backplane дава на децата назад силна поддршка.Прилагодливи пена ремени ефикасно да се намали притисокот на рамо.Рефлексивни ленти подобрување на безбедноста во темнина.Прилики : Костуми за на Училиште, екскурзии, отворено пешачење, референци, патува, оди, итн.Различни око-фаќање на печатење тематските модели, изберете оној кој одговара на вашите дете најдобри.Инструкции за перење : Рака мие, висат да се исуши, железо на ниска температура, не се измијат, не присилува.Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со симпатична, убава и функционална ранци.Ранец големини : 12.6(L)×6.7(W)×17.7(H) инч.Дише мрежа назад перница и прилагодливи ремени со Рефлексивни ленти за удобно носење.Главната преграда е совршен за спроведување и организирање на лап-топ компјутери, книги, врзива, документи, папки и така натаму.Странични џебови може да се одржи на вода во шишиња, чадори и некои мали предмети.Тешко ЈП backplane силно поддршка корисникот назад.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди