.

.

New
iFace x Pusheen Првата Класа со цел за iPhone XR – Симпатична Shockproof Двоен Слој [Тешко Школка + Браник] Случај [Капка Тестирани] - Сино Небо Балон

iFace x Pusheen Првата Класа со цел за iPhone XR – Симпатична Shockproof Двоен Слој [Тешко Школка + Браник] Случај [Капка

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

КАПКА ЗАШТИТА : Воена одделение падне заштита за вашиот i Phone XR во една убава, стилски пакет.ДОДАДЕТЕ ВРВКА : Карактеристики на агол јамка за прикачување ремени, lanyards, мобилен телефон шарм, и други додатоци.ACCESSORIZE ТОА : Тешко, сјајни PC надворешната школка обезбедува совршена површина за пристапување прстен носителот, потпирач, или картичка за паричникот. 360° ЗАШТИТА : Изграден со покрена усна за да се заштити двата екран во предниот и камерата во задниот од паѓање и гребење.КОМПАТИБИЛНОСТ : За i Phone XR (6.1") Само - ќе не одговара i Phone X/XS (5.8") или i Phone XS Макс (6.5").Огледало како блесок што секој боја поп.Елегантни криви нагласи дека се чувствува одлично да се одржи и нуди дополнителна заштитна зголемување на аглите (каде што вашиот уред треба најмногу!).Ниска рефус, високата мода : Трајни, мулти слој капка заштита во едноставен, елегантен еден-парче дизајн.Повеќе боја избори од било кој друг бренд за оние кои сакаат да се издвоите од толпата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди