.

.

New
X-DREE 2 Парчиња Wire Конектор 2 Двојна Позиција Ред Керамички Терминал Блок 20A(Conector де кабел де 2 piezas, 2 posiciones, F-i-ла doble, bloque де terminales де cerámica 20A

X-DREE 2 Парчиња Wire Конектор 2 Двојна Позиција Ред Керамички Терминал Блок 20A(Conector де кабел де 2 piezas, 2 posiciones,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Име На Производ : Керамички Терминал Блок;Материјал (Надворешен) : Керамички.Боја : Бела;Тип : 2 Postion.Номинална Струја : 20 A;Конектори Дијаметар : 5mm/ 0.2".Вкупната Големина : 31 x 26 x 18mm/ 1.2" x 1" x 0.7" (L*W*H);Тежина : 62g(Tamaño вкупно : 31 x 26 x 18 mm / 1.2' 'x 1' 'x 0.7' '(L * W * H); Peso : 62 г.Пакет Содржина : 1 x Керамички Терминал Блок(Contenido del paquete : 1 x terminal де cerámica.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди