.

.

New
Puritan Медицински 5.5 Вкус на Јагода Помлад Дрво Јазик Depressor - 710 ЈАГОДА (Кутија од 50)

Puritan Медицински 5.5 Вкус на Јагода Помлад Дрво Јазик Depressor - 710 ЈАГОДА (Кутија од 50)

DEN 359.76

Тековен
Во продавницата

Поединечно Завиткани Помлад Јазик Сечилото / Јазик Depressor, Со Вкус На Јагода.Кутија од 50 спакувани пакети.Јазик Depressor Должина : 5.5" (139.7 mm) - Материјал Тип : Дрво - Size : Јуниор.Направени со Северна Мејн Бела Бреза.Направен е во САД од страна на Puritan Медицински - лидер во брисеви, applicators, и земање мостри на производи.Puritan Медицински 5.5" Вкус на Јагода Помлад Дрво Јазик Depressor - 710 STRAWBERRYWrapped packages Specifications : Puritan Медицински вкупна Должина : 5.5" (139.7 mm) Рачка : Дрво Совет : Помлад Стерилни : Не-Стерилни Апликации/Карактеристики : Говорната патологија Кошер заверена ароматичните Користат во оралната прегледи и орална грижа за пациентот Компонента за Прва Помош Колекции Ветеринарни прегледи Примена или мешање на лекови Здравје и Убавина - Шанса Поединечно завиткани јазик ножеви Puritan Медицински Пур-Обвива бренд Пакување : 20 пакувања од 50 спакувани пакети = 1,000/cs Тежина : 10 кг.За Puritan Медицинска : Puritan Медицински е водечки НИ производителот на брисеви и applicators за електроника, медицински, криминолошки, и индустриски пазари.Сите производи се Направени во САД, и е произведен во нашата НИ ISO 9001 2008, ISO 13485 : 2003, и CE заверена објекти.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди