.

.

New
Crossbody Lanyard Случај за полнење за Motorola Мото G Перо 5G Паричникот Случај Стојат Држачот на Кожа прекривачот со 4.43 ft Прилагодливи Крстот Тело Рака - Црна

Crossbody Lanyard Случај за полнење за Motorola Мото G Перо 5G Паричникот Случај Стојат Држачот на Кожа прекривачот со

DEN 431.76

Тековен
Во продавницата

[Високо квалитетни Материјали] Овој случај е направен од висок квалитет на трајни СТП кожа и меки TPU внатрешна обвивка. [Паричникот Функција] Вклучени 3 картичка слотови за да ги носите вашите кредитни и лична карта; 1 страна џеб. [Потпирачот Функција] На количка за кожа случај може да се формира застане за да се олесни гледањето видеа и пребарување на web. [Шок Апсорпција] флексибилни TPU внатрешна обвивка има еластичност која може да се намали влијанието кога телефонот е намален. [Crossbody Случај] Премиум СТП Кожа случај со 4.43 ft долго рамо, рака ви овозможува да се откажам од вашиот телефон на вашиот врат кога вашите раце не се достапни.Карактеристики На Производот : 1. Шок апсорпција : Флексибилни силиконски материјал има еластичност.Ефикасно намалување на влијанието кога телефонот е намален. 2. Анти-нула : Кога кожа, случајот е затворен, кој обезбедува 360° заштита за да се избегне гребење на телефонот. 3. Прецизни отворање : лесен пристап до различни пристаништа и копчиња; полнењето без да ја отстраните случај.Пакување вклучувајќи 1 x Нов Телефон Случај Повратни информации : Секое прашање за вашата нарачка .Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.вашето задоволство е мојот напор.Ви благодариме!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди