.

.

New
Салон Суштинско Значење Нафта Мешавина

Салон Суштинско Значење Нафта Мешавина

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Ниту едно животно за тестирање козметички производи. 3-партиски бара сертификација за органско тврдењата на производи за нега на тело.Содржи : Бергамот (Citrus bergamia) Смрека Бери (Juniperus communis) Ела Balsam Апсолутна (Abies balsamea).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди