.

.

New
MEROXI црвено Светло Терапија Појас за Зглобови Болка,600pcs led Светла Голема подлога Црвено Светло Терапија за лице Отстрани Навремено infared Светлина Третман за Болка во

MEROXI црвено Светло Терапија Појас за Зглобови Болка,600pcs led Светла Голема подлога Црвено Светло Терапија за лице Отстрани

DEN 3599.28

Тековен
Во продавницата

Една Година Гаранција :Црвено светло терапија уред, било какви прашања да се чувствуваат слободни да контакт со нас и да добие целосна наплата ако не сте задоволни со нашата инфрацрвена светлина.Флексибилни Големи Третман и Timmer : 360pcs led lighs, 660nm (црвено) и 850nm (инфрацрвена) бранови должини за подлабока пенетрација.Авто shut-off по 20 минути.Повеќенаменски : мускулна брзо закрепнување од вежбање ,инфрацрвена светлина терапија се мека Рака, заврши на болни делови од телото, врат,раце,нозе, раце, нозе.дури и за домашни миленици.Црвено светло терапија дел на грбот : Таа има добар ефект на ослободување на хронична болка,infared светлина третман подобрување на клеточниот метаболизам.без да предизвика штетни несакани ефекти.Лесно користење и удобно : Совршен за патување терапија светла, удобно заврши црвено светло терапија уред може да се користи со моќ банката со usb конекторот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди