.

.

New
Фрижидер Храна Садовите за Складирање Произведуваат Saver Пластовидно Фрижидер, Кујна Организатор Чувар со Отстранлив Мозоци Послужавник за Фрижидер,Овошје и Зелен

Фрижидер Храна Садовите за Складирање Произведуваат Saver Пластовидно Фрижидер, Кујна Организатор Чувар со Отстранлив Мозоци

DEN 1175.76

Тековен
Во продавницата

Храна садовите за складирање со капак кој може да се заклучи.Пластовидно дизајн го прават тоа се вклопи во вашиот фрижидер совршено.Транспарентен дизајн ви овозможува лесно да ги видите храна внатре, подобро да се организираат и да ги класифицира овошје и зеленчук, за да се задржи вашиот фрижидер без мирис, чиста и организирана.ВЕ МОЛИМЕ ДА ЗАБЕЛЕЖИТЕ НЕ Е ЗА МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ.Храна за Складирање Сад со Пропустливи : пропустливи во капакот, која им овозможува на некои струење да се задржи внатрешни работи од добивање премногу влажна, додека спречување на нив од сушење, со што ќе се случи ако тие се стави во фрижидер откриени.Направете Вашиот Овошје, Свежо : производство saver доаѓа со Свежи Послужавник што може да се стави во долниот дел на штедач на енергија.Ова е убаво ако ви треба нешто за што ќе излегуваат во јавноста или капе значи содржината во фах не ќе застане во drippings.Зголеми Вашиот Фрижидер Простор за Складирање : Пластовидно Садовите за Складирање може да спаси многу простор во фрижидер и лесно да ги организирате вашите фрижидер, кујна, провизии за чување на храна.Совршен за повеќето фрижидери, замрзнувачи, шкафови и фиоките.Забелешка : НЕ СТАВАЈТЕ го ВО машина за миење САДОВИ.Не се мијат со топла вода, се мијат со топла или ладна вода ќе beter.Капакот не е херметички, тој е дизајниран за прашина-доказ, и да ја Задржите свежи во фрижидер.Зошто Да Изберете Нашите Овошје Containers1.Храна чуваат во фрижидер лесно да се емитува на непријатен мирис.Ви треба храна контејнер кутија да се задржи фрижидер невкусна и чиста.2.На свежа храна чување на сад во собата може да се користи во фрижидер или замрзнувач, лесен за чистење.3.Садот има три отстранлив кошница, која е погодна за чување на различни овошје, зеленчук.4.Храна за складирање сад е пластовидно, помагајќи ти да се спаси повеќе простор за складирање.5.На пикник сад има рачка на капакот, кои можете да ги носите секаде.Производ Information1. Пакет се Вклучени : 1 x капак , 1 x јасно контејнер , 1 x медиум кошница , 2 x мала кошница 2. Големина : 11.8 во x 9.4 во x 5.5 inches Product Details1. Надворешни херметички капак.2. Течење-доказ заклучување на капак.3. Три отстранлив прегради.4. Рачка на капакот.Производ Note1. Не се Погодни за Dishwashers2. Не се Погодни за Микробранова Печка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди