.

.

New
Gavikiss Перење Забавува, Бубамара на Перење Кошница£Круг Складирање Кошница Организатор Корпа за Дом,Канцеларија, Спална соба, облека,Облека Попречи

Gavikiss Перење Забавува, Бубамара на Перење Кошница£Круг Складирање Кошница Организатор Корпа за Дом,Канцеларија, Спална

DEN 623.76

Тековен
Во продавницата

Голем Капацитет : Постојат Две Големини На Круг Валкани Џебови.Големина S : Висина : 19inches (48.3 cm) г"дијаметар : 14inches (35.5 cm).Големина M : Висина£º21.6inches (54.9 cm);Дијаметар : 16.5 инчи (41.9 cm).Голем Капацитет Може Да Се Сместат Облека, Крпи, Чорапи, Книги И Други Дребулии.Високо-Квалитетни Материјали : Оксфорд Ткаенина И Јп Оксфорд Ткаенина, Направени Од Високо Квалитетни Материјали, Оксфорд Ткаенина Ткаенина, Силни И Издржливи, Можат Да Стојат Добро, Внатрешниот Слој Е Водоотпорен, Лесни, Меки, Лесно Да Се Исуши, И Издржливи.Торба Устата Има Зрак Устата Дизајн, Може Да Се Задржи Внатре Чиста И Сува.Додатоци Структура : Две Рачки На Двете Страни Се Комфорни И Издржливи.Здрав, Великодушно-Големина Со Засилен Крои Овозможи Удобен И Удобно Носење На Тешки Товари Околу Куќата.Мулти-Користете Перење Забавува : Многу Погодна За Кујна, Дневна Соба, Купатило, Облека Складирање, Игра Соба .Може Да Се Сместат Облека, Книги, Итн.Обезбедува Привлечни И Лесни Решение За Многу Складирање Потреби.Расклопна Дизајн : Кога Се Користи, Круг Туника Валкани Џеб И Место Каде Што Тоа Е Потребно.Перење За Отпадоци Може Да Бидат Брзо Укината Станот За Складирање Кога Не Е Во Употреба, Па Можете Да Добиете Најмногу Се Користи На Секој Простор.Круг Туника Валкани Џеб Карактеристики : Трајни Рачки, Шевовите Се Силни, Рачки Се Двојно Stitched.Двојно Материјал Со Водоотпорен Јп Обложување Поставата.Drawstring Затворање За Прашина-Доказ.Sterdy Fabricstand-Исправен Дури И Кога Emply.Задебелена Дното.Пренослив,Расклопна И Издржливи.Свитлива : Drawstring Затворање За Прашина-Доказ.Мека На Допир, Но Цврсти Доволно Да Се Задржи Нивната Форма И Се Застане На Своите Сопствени.Виткање Функција Го Прави Совршен За Патување Или Дома Складирање, Уредно Огради За Да Се Вклопи Во Ограничен Складирање Простори, Багаж И Патување Прегради За Складирање.Со Рачка : На Расклопна Перење Забавува Има Здрав Нараквица.Кога Ќе Треба Да Се Мијат Облека, Можете Да Ги Подигнете Директно, Без Кревање На Облека, Што Е Многу Погодно.Инструкции за перење£ºIt Се Препорачува Да се Мијат Со Ладна Вода, Не Кајгана, Да Бидат Издржливи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди