.

.

New
NEWzone Момчиња Утешителот Поставува Близнак Детска Постелнина Утешителот Поставува Дете Цртан филм Мали Деца Тинејџерски Близнак Кревет Утешителот Простор Шема Ле?

NEWzone Момчиња Утешителот Поставува Близнак Детска Постелнина Утешителот Поставува Дете Цртан филм Мали Деца Тинејџерски

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : Tencel постелнината е цврсто вткаена, трајни изградба, супер дише, и удобно се чувствуваат анти-навремено , удобно и мека ткаенина ви дава супериорен спиење средина. 3 PCS Прекривки Покрие Сет : Близнак 1 Прекривки Покрие 59" X 79" 2 Перница Шамс 19" X 29" - (УТЕШИТЕЛОТ И РАМЕН ЛИСТ НЕ се ВКЛУЧЕНИ ВО СОБАТА).Дизајн : Прилагодено шема и едноставно современото дигитално печатење, Нашиот прекрасен избор на различни бои освои' t исчезнат после миење и се убави, елегантен начин да го надградите вашиот bedroom.Zip Pillowcases 19"x29"(48x74cm) Екстра Долг Близнак : Покрие 71"x83"(180x210cm);Pillowcases 19"x29"(48x74cm)Целост : Покрие 79"x91"(200x230cm);Pillowcases 19"x29"(48x74cm) Кралицата : Покрие 88"x90"(224x229cm);Навлаки 19"x29"(48x74cm) Царот : Покрие 102"x90"(259x229cm);Pillowcases 19"x29"(48x74cm) Калифорнија Кралот : Покрие 106"x92"(269x234cm);Pillowcases 20"x36"(51x91cm)се ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИ : Машина за миење со ладна вода; не го кајгана.Собори сува на ниска топлина.Пегла на ниска/средна топлина.НАПОМЕНА : -На Ducet Покрие & Перница Шамс се печатени на НАСЛОВНАТА СТРАНА САМО, на задниот дел од нив се обични црна боја.Утешителот НЕ е ВКЛУЧЕНА во собата.-Поради разликите во monitor settings, не може да биде мала варијација во боја на екран,наспроти реалните материјал.-Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди