.

.

New
Western Digital МД Кавијар Зелена 3TB WD30EZRS WD30EZRS-00J99B0 HARCHV2AB 2061-771698-802 АА 2060-771698-002 РЕВ Хард Диск Донатор PCB 771698 со Фирмверот Трансфер

Western Digital МД Кавијар Зелена 3TB WD30EZRS WD30EZRS-00J99B0 HARCHV2AB 2061-771698-802 АА 2060-771698-002 РЕВ Хард Диск

DEN 959.76

Тековен
Во продавницата

Модел : WD30 EZRS-00 J99 B0 Фирмверот : ве Молиме Прочитајте Опис DCM : HARCHV2 AB Капацитет : 3 TB PCB # : 2060-771698-002 РЕВ Белешка за објектите со "Firmware " Пренос", во насловот : Ние треба да го mail оштетените одборот за нас, прво, за овие објекти, бидејќи оштетените одбор има некои важни и единствени податоци во врска со вашиот хард диск.Ние ќе треба да ја копирате на оваа податоци од оштетени одбор на нов одбор со цел да се направи нов одбор се компатибилни.Она што овој одбор е, би требало да направи за вас : Ако вашиот хард диск престана да работи, шансите се дека има некои важни податоци што се зачувани на неа.Понекогаш хард диск од неуспех е предизвикана од коло неуспех.Овој производ е направен да биде идентична и функционална замена за вашиот коло, затоа поправка на вашиот хард диск и да го заштедиме скапи податоци за обновување обвиненија.Ве молиме имајте предвид дека хард диск неуспеси, НЕ се секогаш предизвикани од коло неуспех, па овој форум не е загарантирана да го поправи вашиот хард диск.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди