.

.

New
Esquirla Околу 30 Парчиња Круг Случај 5 Чекори Пластовидно Сад Мушка Складирање

Esquirla Околу 30 Парчиња Круг Случај 5 Чекори Пластовидно Сад Мушка Складирање

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Храна Одделение PP Материјал, Безбедно и Не-токсични, Голема додатоци за Организирање Мали Делови, Занаети, Монистра, Накит, Наоди, Медицина и Наоди.Јасно Сад Може да Биде Лесно да Се Испреплетени Врз Други - Ги Мали Предмети Издвоени и Лесно да се Идентификува.Завртка Пластовидно Контејнери за Складирање Кутија со Јасни Капаци. 5 Поединечни Контејнери Interlocking да се Задржи Предмети Посебен и Организирани.Контејнерите Може да Се Користи за Работа Продавница, Домашна, и за Статистика, итн.Опис : - Завртка Пластовидно Контејнери за Складирање Кутија со Јасни Капаци - Јасно Контејнер Може да Биде Лесно да Се Испреплетени Врз Други - Ги Мали Предмети Издвоени и Лесно да се Идентификува - 5 Поединечни Контејнери Interlocking да се Задржи Предмети Посебна организација - Храна Одделение PP Материјал, Безбедно и Не-токсични, Голема додатоци за Организирање Мали Делови, Занаети, Монистра, Накит, Наоди, Медицина и Наоди - Контејнери Може да Се Користи за Работа Продавница, Домашна, и за Статистика, итн - Материјал : Plastic Package Вклучува : 6 Постави Јасни Круг Пластични Садовите За Складирање (30 Кутија).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди