.

.

New
Fenyee 350 Метри центарот на Вниманието Floodlight Zoomable Прилагодливи Тактички Светло 1300 Лумен поведе со Offerset Планината

Fenyee 350 Метри центарот на Вниманието Floodlight Zoomable Прилагодливи Тактички Светло 1300 Лумен поведе со Offerset

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Прилагодливи светло : центарот на Вниманието или floodlight избор со Прилагодливи светлото.Висока моќност : Еден 1 режим, 350 метри долга дистанца, висока моќност 1300 Лумен.Тактички заградата и тактички прекинувач : Опремени тактички заградата планината и далечински притисок switch, ги задоволат вашите тактички потреби.Висок квалитет на алуминиум материјал со O-прстени за водоотпорен и shockproof дизајн.Пакет се вклучени : Прилагодлив светло + притисок switch + picatiny планината + две 2200mah батеријата + полнач.Прилагодливи светло.Супер светла,на 350 метри долга distanc.Издржливи перформанси.Опремени со тактички заградата.Опремени со притиснете switch.Прилагодливи flashlight Super светла,на 350 метри долга distanc Durable performance Equipped со тактички bracket Equipped со притиснете switch.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди