.

.

New
AstroAI 27 Инчен Снег Четка со Монтажни Мраз Scraper и Водоотпорен & Windproof Снег Ракавици

AstroAI 27 Инчен Снег Четка со Монтажни Мраз Scraper и Водоотпорен & Windproof Снег Ракавици

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

27" долго даде сте ги додале се постигне за автомобили, 7" четка главата се движи брзо низ windscreens, 4.5" мраз scraper добива длабоко под без гребење.На Astro AI снег четка и мраз scraper нема да те оставам во невоља со снег натрупување на вашето возило.Секоја карактеристика на оваа четка е дизајниран да се победи на елементи и доследно да биде алатка може да се потпре на.Оваа снег четка и мраз scraper комбо ќе трае преку harshest, најдолго зими.Astro AI зимски ракавици функција не се лизга, носат-отпор, и Изолација.Нивните ергономски дизајн носи најмногу удобно носење искуство.Сите најлон надворешната школка и засилен синтетички кожа дланка задржи дожд и снег надвор, да се заштити од ладно време и да уживате во забавата на активности на отворено!.Надворешните водоотпорен најлон ткаенина и внатрешниот кожа на овие снег ракавици најдобро може да се заштитат рацете од ладна вода.Пар овие снег четка и снег ракавици, која брзо ви помогне да ги отстрани, дури и на thickest снег и мраз од возило ветробрани.Стави на запалената на задната страна на мраз scraper може да се пробие до дебели плочи од мраз со леснотија.И снег ракавици ви обезбеди најдобра заштита на вашите раце.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди