.

.

New
SHANG-ЈУНИ коаксијален Адаптер 42 Складирање Џебови Градина Работа Алатка Торба за 5 Литри Кофа Организатор Носителот конектори

SHANG-ЈУНИ коаксијален Адаптер 42 Складирање Џебови Градина Работа Алатка Торба за 5 Литри Кофа Организатор Носителот конектори

DEN 2539.44

Тековен
Во продавницата

● Материјал : 600 D Оксфорд Ткаенина + 210 Оксфорд Ткаенина. ● Боја : Црна + Црвено. ● Одвиваат големина(Lx W) : Прибл. 47x45cm/ 18.50x17.72". ● Водоотпорен & Трајни : Направен од 600 D задебелување на Оксфорд материјали, носат-отпорни, водоотпорен и издржливи. ● Голем Капацитет : 42 складирање џебови за да се задржи повеќе алатки.Answer : ___________________________ Note : кофа и алатки не се вклучени.Карактеристики : ● Материјал : 600 D Оксфорд Ткаенина + 210 Оксфорд Ткаенина● Боја : Црна + Црвено● Одвиваат големина(Lx W) : Прибл. 47x45cm/ 18.50x17.72"● Водоотпорен & Трајни : Направен од 600 D задебелување на Оксфорд материјали, носат-отпорни, водоотпорен и издржливи.● Голем Капацитет : 42 складирање џебови за да се задржи повеќе алатки.● Лесни & Covenient : Може да се одржи на сите потребни алатки кога сте надвор.● Примена : Одговара за повеќето 5 литри кофи.● Лесно да ги тргнеме и чиста.Пакет lncluded : 1 x Кофа Алатка Торба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди