.

.

New
LIANGANAN 14.4 V 9 99 Сечење на Заби Опрема Моторни Замена за Полнење Електрични Вежба Алатки

LIANGANAN 14.4 V 9 99 Сечење на Заби Опрема Моторни Замена за Полнење Електрични Вежба Алатки

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

9 заби вратило, цилиндрични мотор, за полнење електрични вежба (не се вклучени овде).Име на производ : Опрема мотор.Одлична замена за rusty или оштетената опрема мотор во машина.Ние сме веледрогеријата од областа во кои служат .Нашите производи се продава добро во секој пазар во светот, и ние неодамна влезе во Северно Американскиот пазар.Ние ви посакам добредојде да ги купите нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме веледрогеријата од областа во кои служат .Нашите производи се продава добро во секој пазар во светот, и ние неодамна влезе во Северно Американскиот пазар.Ние ви посакам добредојде да ги купите нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.14.4 V 9 99 сечење на заби Опрема Моторни замена за полнење електрични drill Rated напон : 14.4 VMotor големината на телото : 57 x 37 mm / cm x 5.59 3.81 cm (L * D)должина (вклучувајќи pin) : 77 mm / 7.62 cm Number на забите : 9 teeth Toothed вратило големина : 7 x 8 mm / cm x 0.71 0.79 cm (L * Д)Тежина : 216 GMain материјал : Metal Main боја : сребро tone Package содржина : 1 x Опрема motor Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3cm.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди