.

.

New
KOHLER К-3619-96 Cimarron Удобност Висина Едно Парче Издолжена 1.28 GPF Тоалет со AquaPiston Флеш Технологија, Сокриени Trapway, и Лево-Страна Патување Лост, Бисквит

KOHLER К-3619-96 Cimarron Удобност Висина Едно Парче Издолжена 1.28 GPF Тоалет со AquaPiston Флеш Технологија, Сокриени

DEN 6251.52

Тековен
Во продавницата

Едно парче тоалети се интегрираат резервоарот и сад во лесна, лесна-за-чист дизајн, и издолжени сад нуди додаде простор и удобност.Удобноста висина функција нуди стол-висина на седишта што го прави да седнат и стои до полесно за повеќето возрасни лица.Стандардни лева рака Полиран Хром патување лост и откриваат тивка-затворање со контрола-тесни седишта опфатени; снабдување линија не се вклучени.Аква клипот канистер им овозможува на водата да тече во сад од сите страни (360 степени), зголемување на моќта и ефективноста на рамна.Издржливи канистер дизајн има 90% помалку изложени печат материјал од 3-инчен flapper, за истекување-слободен перформанси.Со својот разновиден, свеж дизајн, Cimarron тоалет натпревари голем број на современи и класични decors.Оваа еден-парче тоалет карактеристики удобен стол-како што се висина и издолжено сад за удобно користење, како и сокриени стапица начин за елегантен изглед и едноставни за чистење.1.Галон флеш обезбедува значајна заштеда на вода до 16,500 литри годишно, во споредба со 3.Галон тоалет, без да се жртвува перформанси.Овој тоалет карактеристики иновативни аква клипот технологија, патентирана флеш мотор кој обезбедува брз, моќен, и буквално plug-слободен флеш.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди