.

.

New
KOHLER К-3946-0 Adair Удобност Висина Едно Парче Издолжена 1.28 GPF Тоалет со Аква Клипот Флеш Технологија и Лево-Страна Патување Лост, Бела

KOHLER К-3946-0 Adair Удобност Висина Едно Парче Издолжена 1.28 GPF Тоалет со Аква Клипот Флеш Технологија и Лево-Страна

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Удобноста Висина функција нуди стол-висина на седишта што го прави да седнат и стои до полесно за повеќето возрасни лица.Контрола-Тесни Cachet Q3 функционалност овозможува на седиштето за да ја затворите тивко и брзо ослободете го од тоалетот за лесно отстранување и лесен за чистење.Water Sense тоалети се исполнат строги ЕПА испирање упатства, вклучувајќи го користат најмалку 20% помалку вода од 1.6 литри тоалети.Aqua Piston канистер им овозможува на водата да тече во сад од сите страни, зголемување на моќта и ефективноста на рамна.Издржливи канистер дизајн има 90% помалку изложени печат материјал од 3-инчен flapper, за истекување-слободен перформанси.Опис на производот одличен вредност, Adair тоалет одликува со впечатлива органски дизајн инспириран од windswept рок формации на Sedona, Аризона.Тенок резервоарот и споредено-надолу овална форми се направи овој компактен, високо ефикасност тоалет совршени за помали простори.На 1.28-галон флеш обезбедува значајна заштеда на вода до 16,500 литри годишно, во споредба со 3.5 литри тоалет, без да се жртвува перформанси.Од Производителот одличен вредност, Adair тоалет одликува со впечатлива органски дизајн инспириран од windswept рок формации на Sedona, Аризона.Тенок резервоарот и споредено-надолу овална форми се направи овој компактен, високо ефикасност тоалет совршени за помали простори.На 1.28-галон флеш обезбедува значајна заштеда на вода до 16,500 литри годишно, во споредба со 3.5 литри тоалет, без да се жртвува перформанси.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди