.

.

New
Голем Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни,Peony Цвет DIY 5D Круг Целосна Вежба Боја со Број Колекции Везови Точка Кристал Бисер Крстот Бод Слики Дијамант Уметничк?

Голем Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни,Peony Цвет DIY 5D Круг Целосна Вежба Боја со Број Колекции Везови Точка

DEN 2807.76

Тековен
Во продавницата

【5 D ДИЈАМАНТ СЛИКАРСТВО КОМПЛЕТ ЗА ВОЗРАСНИ & ДЕЦА】 : Роденденски подарок присутни се наслика со дијаманти dotz целосна вежба був цвет желка свиња жаба слон дневна соба ѕид оркестарот ангел плажа змеј галакси сирена ѕвездена ноќ DIY дијамант сликарство царинење елени mandala плоштадот мачка черепот лав, тигар птица четири сезона почетник еднорог dreamcatcher пејзаж верски божиќ 3d куче светилник опашот на дрвото волкот дијамант уметност резерви постави големи се зголеми пеперутка орел цртани филмови божиќ пенкало животинско апстракт крава мечка сончоглед.Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки.Висок квалитет на дијаманти блесок на светлина. За да се избегне creasing, не се свитка платно.Промовира чувства помеѓу семејството и пријателите.Тоа е само валани платно.Дијамант сликарство, исто така може да се користи како декомпресија алатка.DIY Чекори : 1.Се применува соодветна сума на дијамант лепило на пен.Дијамант слики се совршен креативни DIY подароци за семејството и пријатели за родендени, Мајка е Ден, ноќта на Вештерките и Божиќ.Стап дијамант кон соодветните платно.Се однесуваат на табелата подолу е платно за да ги најдете соодветните дијамант.Ве молиме рамка со очила или дрвени и висат во вашиот дом, како и за декорација adornments.Белешки : 1. Производот не се вклучени рамката.Дијамант сликарство комплет е новиот популарни производи,е полесно и поубаво отколку крст-stitch DIY 5 D дијамант сликарство процесот на производство е едноставна, кои можете да потрошите помалку време да се заврши,тоа е лесно да се реализира класичен на уметнички дела, се доживее чувството да се биде painter Diamond Сликарство Пакетот Вклучува : 1x HD сликарство canvas Colorful diamonds1x Point дијамант pen1xdiamond tray1xdiamond mud1xtweezers Large големина дијамант сликарство содржи повеќе групи на алатки, така што може да се користат со доверба. Дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање.Стап соодветните дијамант.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди