.

.

New
Cordless Вода Flosser,6 Начини на Професионална Стоматолошка Орален Irrigator со 4 Џет Совети и 250ML Вода Резервоарот, Батерија IPX7 Водоотпорен Заби Почиста Вода Конец за Заби/Про?

Cordless Вода Flosser,6 Начини на Професионална Стоматолошка Орален Irrigator со 4 Џет Совети и 250ML Вода Резервоарот,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Оваа вода конец за заби почиста е совршен орална нега алатка!.Опремени со 4 заменливи млазници, можете да ги споделите со вашето семејство.Ве молиме престане да го користи веднаш и да се консултираат стоматолог.Ако тоа е деформирано, да го замени. 【Грижете се-Бесплатно Гаранција】Нашата цел е да им обезбеди на сите корисници со квалитетна и увери шопинг искуство.【Подобрување на Орална Нега Protection mode е совршен за масажа на заби нежно; Мека режим е добро за здив нега; Стандарден режим е погоден за повеќето луѓе; Силна режим е за длабоко чистење; Пулсен режим е ниска и силен притисок на алтернативна за длабоко чистење и масажа.Не користите производи без млазници. Батеријата е низок, ве молиме полнење на машината.NIUCOO усна на забите почиста има 360 степени rotatable млазници, овозможувајќи ви лесно се чисти тешко да се постигне места со ергономски лак-форма не се лизга се справи.Прашање 3 : Колку долго се направи вода flossers за заби, протези ги преземат за да го замени опрема?Одговор : стоматолог препорачува замена на млазницата секои 6 месеци.Ако имате било какви прашања поврзани со овој пренослив вода flosser, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние.Прашање 2 : Зошто е неговата вода притисок многу слаба, дури и во највисокиот работа на владата?Одговор : ве Молиме проверете 3 аспекти : 1.Препорачливо е да се чисти на резервоарот за вода на секој 20 дена.Ќе се прилагодат на тоа, во околу една недела и го запре крварењето.Ве молиме заменете ги млазницата. 【Долго животниот Век на Батеријата со USB Кабел 】Нашата стоматолошка вода flosser може да трае околу 60 дена по полнење за 4 часа со моќен изградена-во 2000m Ah батеријата.Ние ќе ви понудиме најдобра услуга на клиентите и слободна замена.Она што е уште поважно, го USB кабелот(вклучен) е способен за полнење со преносни компјутери, мобилни телефони полначи, и Компјутери, и др.Добредојдовте на нашиот mall Happy шопинг!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето. Таму може да биде и странско тело блокирање на млазницата, предизвикување на проток на вода за да се деформира.Прашање 4 : тоа Ќе му наштети на непцата?Ќе боли?Одговор : на почетокот на користењето, крварење може да биде предизвикана од забите не се навикнати на вода притисок стимулација (ве молиме да се прилагоди на најниско ниво, на почетокот).Ако тоа е целосно наполнета и од оваа ситуација, сепак се случува, тоа може да биде дека работниот век на производот е за да се заврши.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди