.

.

New
Sabona Realtree Бранеа Бакар Магнетни Wristband, X-Large

Sabona Realtree Бранеа Бакар Магнетни Wristband, X-Large

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Направени со најчиста бакар достапни-99.99%.За да добиете најдобро одговара, одземање 1/2" да 3/4" од вашиот зглоб големина за да ја одредите големината Sabona Бакар Wristband ви треба; Големини Медиум (6.0"), Големи (6.5") или крупните (7.0").Вашиот Sabona магнетни хривнија доаѓа спакувана во згреши црна скапоцен камен кутија.Пакет Димензии : 8.382 cm X 8.128 cm X 3.302 cm (Dxšxv).Овој класичен wristband ќе го воодушеви човекот кој го сака големиот на отворено, но кои не можат да бидат таму цело време.Овој практичен, брусен бакар wristband парови на REALTREE бренд со еден од Sabona е добро направена за мажи додатоци.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди