.

.

New
КЛАСИЧЕН 1000V рамен клешти, долго, 160mm

КЛАСИЧЕН 1000V рамен клешти, долго, 160mm

DEN 1070.88

Тековен
Во продавницата

Производителот гаранција може да не се применува.Сите наши напори се до денес ни направи еден од најголемите меѓународно оперативна алатка за производителите со клиенти во повеќе од 135 земји во светот.КЛАСИЧЕН 1000 V рамен клешти, долго, 160mm.Оваа конструкција стил е далеку подобри во сила како и одржување на точните вртежен момент должина.Сите SK е заменлив глави се направени од едно парче од легиран челик.На dovetail дизајн обезбедува исклучително силна врска и овозможува за целосна главата осветленост-способност низ целиот спектар на вртежен момент се движи.Од нејзиното основање во 1992 година, KS АЛАТКИ Werkzeuge - Maschinen Gmb H разви во една од водечките меѓународни добавувачи на алатки и работилница опрема.Постојано се трудиме и иновации се централен дел од напорите на нашите две управување директори Петар Kühne и Orhan Altin.Над 350 вработени во 9 гранки во светот помош носи на оваа мотивација и колективно водич на компанијата да постојан успех и раст.На KS АЛАТКИ брендот секогаш стоеше за висок квалитет, атрактивна цена-перформанси сооднос, решение ориентација и флексибилност.Наша страст е интелигентна и долго живеел производи за корисниците во повеќето различни гранки, и во стандардниот и посебна алатка области.Тоа не е доволно ни само за да се продаваат добра tools.Со нашите современи производствени процеси, внатрешниот квалитет осигурување и на нашите стручни aftersales тим ние сакаме да се укаже на начинот на пазарот.Ние укажуваме ова дополнително со сертификација на систем за управување во согласност со DIN ISO 9001. Сите наши напори се до денес ни направи еден од најголемите меѓународно оперативна алатка за производителите со клиенти во повеќе од 135 земји во светот.И ние сме во никој случај не е завршена.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди