.

.

New
ANJAY Таи Чи Униформа, Унисекс Кинеската Традиционална Памук, Лен Таи Чи Облека Утрински Вежби Кунг Фу Облека Црвено Вино-XL

ANJAY Таи Чи Униформа, Унисекс Кинеската Традиционална Памук, Лен Таи Чи Облека Утрински Вежби Кунг Фу Облека Црвено Вино-XL

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Пакетот Вклучува】Доаѓа со Долги Ракави, Таи Чи Кошула и Панталони; Совршен за Боречки Вештини, Кунг Фу, Таи Чи, Винг Чун, Чи Гонг, Утрински Вежби, Зен Медитација, и така натаму практикување; и одлични за двете обука и вршење.Ориентален изгледа се прекрасни стилови и да се создаде око-фаќање на време. 【Кинески Традиционален Дизајн】Чиста Занаетчиски, Долги Ракави, Таи Чи Униформа карактеристики традиционален Кинески жаби копчиња, класичен стенд јака и Уникатен дизајн ракави со Кинески жаби. Сува од машина или air About нашите услуги : -Доколку сте задоволни со нашите производи, ви благодариме за вашите коментари и охрабрување.【Премиум Квалитет на Изработка】Таи Чи Одговараат Направена од високо квалитетни рачно изработени Памук, лен Материјал; Дише, да се Релаксираат, Удобно Inelastic но Опуштени. Лабава и да се Релаксираат.На bifurcation дизајн на полите го прави движењето на повеќе флексибилни. Машина за миење или рака мие gently2.кој ќе се спречи прекумерното потење и го задржува тело удобно. 【Собере Многу Добро】Боречки вештини, Таи Чи и Медитација се одлични начини да се задржи здрав.На bifurcation дизајн на полите го прави движењето на повеќе флексибилни. Доаѓа со Долги Ракави, Таи Чи Кошула и Панталони; Совршен за Боречки Вештини, Кунг Фу, Таи Чи, Винг Чун, Чи Гонг, Утрински Вежби, Зен Медитација, и така натаму практикување; и одлични за двете обука и вршење.За перење и сушење инструкции : 1.Таи Чи Униформа Унисекс Памук, лен Taichi Одговара на Традиционалните Таи Чи Exercise1.Во Таи Чи, Боречки Вештини или Кунг Фу практикување, униформа не се вклопуваат во близина на телото и да се направи на лекар се чувствуваат удобно, кои ги исполнуваат барањата на Таи Чи или Кунг Фу практикување. 【Убаво Детални】половината и глуждовите на панталони се elasticated. Посебна бели луѓе од обоени clothes3.кој ќе се спречи прекумерното потење и го задржува тело удобно.-Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши проблем за вас, додека не се задоволни. Чиста Занаетчиски, Долги Ракави, Таи Чи Униформа карактеристики традиционален Кинески жаби копчиња, класичен стенд јака и Уникатен дизајн ракави со Кинески жаби.Панталони имаат еластичен појас и еластична панталоните нозе, кој е удобно и да се релаксираат, може лесно да го направите различни практики, без да бидат ограничени.Облека Спецификација - Прилики : Кунг Фу, Боречки Вештини, Таи Чи, Медитација и Дома Носат - Материјал : Памук, лен - Сезона : Четири годишни времиња - Унисекс возрасни жени и мажи - Пакет се вклучени : Блузи, панталони.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди