.

.

New
WARWOLFTEAM 14.0 FHD 1920x1080 IPS LCD Панел Замена LED Екран на Допир на Екранот со Рамки Рамка Собранието за Lenovo Thinkpad X1 Јога 1 Генерација FRU: 00UR189 01AY904

WARWOLFTEAM 14.0 FHD 1920x1080 IPS LCD Панел Замена LED Екран на Допир на Екранот со Рамки Рамка Собранието за Lenovo Thinkpad

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

1. Компатибилен Модел : За Lenovo Thinkpad X1 Јога 1 Генерација FHD 1920 X1080 Верзија. 2. Max.Резолуција : 1920 X1080 , Конектор Тип : 30 иглички. 3. Гаранција : Една Година. 4. Тоа Ќе трае 3-5 дена до вас од страна на курирската служба DHL. 5. Ве молиме љубезно ве молиме да го проверите вашиот модел и решавање повторно пред да ја купите.Ако не сте сигурни дали тоа е точно она што треба, ве молиме контактирајте со нас со специфичен модел и слики на вашиот оригинален екран.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди