.

.

New
ALGFree Младата Мека ЕВА Пена Игра, Мозаик Мат Детска Игра Индексирање Подлога Играчки за Индексирање Бебе Доенче Училница Години Децата Салата, Тренингот (Боја : C, Гол

ALGFree Младата Мека ЕВА Пена Игра, Мозаик Мат Детска Игра Индексирање Подлога Играчки за Индексирање Бебе Доенче Училница

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

❤ Погоден за сите сезони : ефикасно да се изолира земјата од студ, не е ладно во зима, не жешко во лето, се заштитува вашето бебе од студот. ❤ 360 ° лична заштита : Деца може да се позанимавам во дневната соба, безбедно и капка-доказ, детето може да игра во удобноста било каде, нека ги Убеди мајки. ❤ Се однесува на : Бидете Душеци, Јога, Боречки Вештини, Борење, Училишта, групите за играње, Бизнис употреба во Tradeshows, изложби, Помошни Простории, Игри Соби итн. ❤ Playmat Различни дебелини : 1cm / 1.2 см / 2.5 cm, 30x30cm, 60x60cm, 2 големини, мулти-цел,Монолитна област : 0.09㎡,0.36㎡. ❤ Лесно да се чисти:Само чисти со топла вода и да чекаат тоа да се исуши.Лесно и брзо да се соберат, Dismantles лесно за чување, отпорен на Вода и лесно да се чисти.Идеална играчка од дома или кога патувате.БРЕНД - ALGFree❤ Interlocking ЕВА Пена Душеци?Дали сте во потрага за салата мат за јога или аеробик?Дали сте во потрага за игра душеци за бебе да научи одење или детска игра?Нашите душеци се препорачува!Тие се идеални за заштита на вашиот кат од гребнатини,притисок на интерпункција и пот❤ Производ : Пена спојување подлога/ Бебе душеци / деца качување душеци / кат заштита душеци❤ Карактеристики : може да се намали, spliced, не исчезнува, не деформација, без нечистотија, поудобно да се грижи за❤ Големина : 30x30x1.0cm-16pcs , 30x30x1.0cm-24pcs , 30x30x1.0cm-40pcs , 30x30x1.2cm-24pcs , 30x30x1.2cm-32pcs , 30x30x1.2cm-36pcs , 30x30x2.5cm-16pcs , 60x60x1.0cm-9pcs , 60x60x1.0cm-10pcs , 60x60x1.0cm-16pcs , 60x60x1.2cm-6pcs , 60x60x1.2cm-9pcs , 60x60x1.2cm-12pcs , 60x60x1.2cm-16pcs , 60x60x2.5cm-4pcs , 60x60x2.5cm-9pcs , 60x60x2.5cm-16pcs❤ Едноставно поставување и лесен за инсталација : Кога тепих е поставена, полагањето во една насока е едноставен и лесен за ракување❤ Оригинални hemming лента : Со оригинални hemming лента, не е мртов агол во собата, што тепих повеќе убави❤ Може да се користи подолго време : Долго се искористи времето, пената не ќе легнете, топло и ладно тепих во есен и зима, со двојна употреба во зима и лето❤ Повеќе бои, било која комбинација : веќе не е монотоно дома, различни бои натпревар, направи соба креативна, ни донесе прекрасни расположение❤ Пакет Содржина : 1 x Interlocking Тепих Плочки✔ Оваа продавница има многу различни стилови на производи, добредојдовте на нашата продавница.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди