.

.

New
FOREO ЛУНА оди Преносни и Персоналните Обраснат на лице-Чистење со Четка за Комбинација на Кожата

FOREO ЛУНА оди Преносни и Персоналните Обраснат на лице-Чистење со Четка за Комбинација на Кожата

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Специјално креиран да овозможи целосна убавина рутини каде ќе се патува, на ЛУНА оди е совршен за патување-friendly убавина придружник!Благодарение на својата компактна големина и Т-Sonic технологија ќе може да уживаат целосна нега на кожата рутина дека ќе ја напушти кожа изгледате свежо, беспрекорна и помладите - кога и каде.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди