.

.

New
Менхетн Играчка Радосна Пони Дрвени Дете Активност Центар & Дрво Врвот Авантура Активност Центар

Менхетн Играчка Радосна Пони Дрвени Дете Активност Центар & Дрво Врвот Авантура Активност Центар

DEN 981.60

Тековен
Во продавницата

Производот 2 : РАЦЕТЕ НА УЧЕЊЕ ЗАБАВА : Дрвото Врвот Авантура дрвени деца играчка е преполна полн со моторни вештини активности.Додека ја проучуваш сите на активност карактеристики, Дрво Врвот Авантура ќе испрати имагинации до облаците.Вашиот малку што дури и не знаат дека се практикување на нивната казна и бруто моторни вештини како што се испита сите функции кои ги нуди оваа Scandanavian инспирирани од коњ.Производот 2 : ДЕТАЛИ ПРАШАЊЕ : Шарени, многу детални графика обилуваат на оваа активност застане, со светла палета за да веднаш го фати и држете го вашиот малку еден внимание.Дрвото Врвот Авантура нуди седи и да клекнат игра за млади години.Менхетн Играчка Дрво Врвот Авантура Активност Center The Дрво Врвот Авантура дрвени активност центар е преполна полна со возбудливи можности може да се најдат околу и во дрво!Вклучува 4 quadrants со различни активности : 6 песни со животно-тематските едрилици, 6 мушка работи со шарени дрвени монистра, а еластичен цвет и повеќе.Учи причина и последица за учење, додека згрижувањето на фината моторика вештини за развој и рака-око координација.Стои игра се препорачува за деца во можност да застане unassisted.Производ 1 : Активност центар карактеристики : со вее уши, едрилици, се врти бира, мушка работи, форма sorter и писмо признавање, класичен дете активности се цврсто спакувани во оваа моторни вештини развојни играчка.Од 1978 година, Менхетн Играчка е производство на наградуваниот, со висок квалитет, едукативни играчки за вашето бебе, дете или дете.Додека ја проучуваш сите на активност карактеристики, Овој онанирачки Пони ќе ги инспирира сите видови на креативни авантури.Кога години се вклучени и среќен, така се нивните старателите.Производ 1 : Дрвени играчки за години : ова дрвени активност играчка за години мерки 18" X 9" X 13", со база на вода, не-токсични заврши, и е погоден играчка за 1 година и нагоре - совршен првиот роденден на подарок, расадник играчка, или детска соба décor парче.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди