.

.

New
МПП Д-Tipper Pipettes 10uL Капа 0.2 mL совет 5% Точност Портокал

МПП Д-Tipper Pipettes 10uL Капа 0.2 mL совет 5% Точност Портокал

DEN 6628.32

Тековен
Во продавницата

Ниска пролет сили се минимизира палецот мускулна активност.Ракавица guard елиминира потенцијал фаќање за време на совет отстранување.Врежани сериски броеви за подобрување на следливоста на мерењата и калибрација за чувањето записи.Вграден-во совет ejector.Доживотна гаранција.МПП Д-Tipper Нуди Фиксна Тома и Совет Ejectors.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди