.

.

New
Afinitics Екран Заштитник за Кодак EasyShare M893 е/М-893 е врвен Квалитет произведени во Германија

Afinitics Екран Заштитник за Кодак EasyShare M893 е/М-893 е врвен Квалитет произведени во Германија

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Afinitics Огледало Екран Заштитник обичај се вклопуваат за Кодак Easy Share M893 Е / М-893 ISWith ова Огледало Екран Заштитник, никогаш не ќе мора да ја напушти куќата без Огледало.На Екранот Заштитник е како Огледало кога Екранот е исклучен и откако вклучен станува јасно-транспарентно и на Екранот е видлив.На Afinitics Огледало Екран Заштитник е ново развиен заштита филм ови е оптимизиран за допир се прикажува.Со ова Огледало Екран Заштитник секогаш ќе имаат корисни Огледало со вас.Откако Екранот е вклучен, на Екранот Заштитник станува јасно-транспарентно и на Екранот е целосно видливи, без да влијаат на ракување со уредот.Кога Екранот е исклучен Екран Заштитник врти се во Огледало!Со овој привлечен решение вашиот уред добива елегантен metall-изглед.Поради посебни м-р.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди