.

.

New
Воз на Железничката Сценографијата Boathouse & Брод z Скала Минијатури Модел на 3D Печатач

Воз на Железничката Сценографијата Boathouse & Брод z Скала Минијатури Модел на 3D Печатач

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

1 : Овој производ е создадена од страна на 3 D печатач 2 : Исто како и повеќето други 3 D-печатени производи, кога ќе се погледне внимателно, можете да го видите печатење на обрасци, боја може да се користи за покривање на нив, ако не ги сакате нив видливи 3 : Ако сакате да се наслика овој производ, акрилни бои се препорачува 4 : Собранието го бара, лепак не е задолжителна, но се препорачува Детали за Производот Материјал : Пластични(PLA) Скала : 1 : 220 Димензии(од лево кон десно во слики) : куќа : 32 X 32 x 46 mm(H).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди