.

.

New
NovoNost 4 Пакет на камерата Леќи на Камерата Заштитник Компатибилен со iPhone 13 Про 6.1/iPhone 13 Про Max 6.7.Премиум HD Јасно Екран Заштитник, Калено Стакло Поклопец на Леќите на Flim

NovoNost 4 Пакет на камерата Леќи на Камерата Заштитник Компатибилен со iPhone 13 Про 6.1/iPhone 13 Про Max 6.7.Премиум

DEN 2148.00

Тековен
Во продавницата

Компатибилен Модел : Нова верзија за i Phone 13 Про 6.1 инчи & i Phone 13 Про Max 6.7 инчен леќи на камерата заштитник.Вклучува 4 Пакет целосна покриеност на камерата леќи на камерата заштитник,кој е компатибилен со повеќето телефон случаи.На алуминиумски легури на метал 9 H калено стакло на камерата леќи на камерата заштитник е наменета за i Phone 13 Про Макс (6.7")/ i Phone 13 Про (6.1").Анти-Нула : авијација алуминиум метален прстен и 9 H калено стакло камера заштитник заштита на вашиот i Phone 13 Про Max & i Phone 13 Про леќи на камерата од оштетување и гребнатини со прецизна ласерско сечење големина ажурирајте го вашиот телефон леќа јасни и чисти во секое време да се одржи својата вредност.Високо Јасност камерата заштитник дизајнирани според оригиналната големина на i Phone 13 Про Макс (6.7 инчи)/ i Phone 13 Про (6.1 инчи).Novo Nost изберете 9h тешко калено стакло и 99.99% оптички-одделение светлина, ефективно блокирање и филтрирање на ултравиолетовите зраци, да го задржи оригиналниот екран или слика светлината, водење на вашата слика или видео оригинален квалитет.Pwerful Адсорпција : Нано-електростатско автоматско адсорпција технологија, не е лесно да се падне, Нема меурчиња и да Нема остатоци кога отстранети.Поради отворена работ дизајн, Novo Nost е леќи на камерата ќе ви овозможи да се користи речиси разни случаи.Случај Пријателски : Само 0.03 mm дебелина, Случај Пријателски дизајн.Тоа ќе остави мал простор да ги собере сите случај.Rhidon за i Phone 13 ПРО MAX / i Phone 13 PRO на камерата леќи на камерата заштитник и на цел екран штити леќите на камерата и случајот пријателски наменета за i Phone 13 ПРО MAX / i Phone 13 ПРО случај.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди