.

.

New
Полна Боја Бендови Компатибилен со Garmin Vivofit jr 3 Бенд Замена Силикони Wristband Спорт Ремени за Vivofit Jr. 3 Фитнес Тракер за Деца (Мали(5.5-7.5), Бела,Graeen,Виолетова)

Полна Боја Бендови Компатибилен со Garmin Vivofit jr 3 Бенд Замена Силикони Wristband Спорт Ремени за Vivofit Jr. 3 Фитнес

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

★Компатибилен со★ меки силиконски види рака само одговара за Garmin Vivofit JR. 3 smartwatch. ★Висока-квалитет★ Направен од висок квалитет на Мека Животната средина силикони, Нема чуден мирис и безопасни,Без Дополнителни Работ да наштети на вашиот раце.Тока слободни дизајн, спречување на метал тока од повреда на деца, можат подобро да се спротивстави непослушен деца испакнатини. ★Мулти-боја ★ Мулти-боја избор ќе ви даде и деца слободни начин на живот.10 бои, дозволете им на децата да се избере боја им се допаѓа.И не може да одговара за деца секојдневна облека, модни и практични соживот. ★Две големини се достапни★ Мали димензии : одговара за 5.5-7.5 инчи зглоб, ▶Големи димензии : се вклопува for5.5-8.7 инчи зглоб.***Ве молиме мерка вашиот зглоб и бидете сигурни дека големината пред да ја купите. ☏ Она што можеме да го ветуваат на нашите клиенти е дека ние се обезбеди подобар квалитет на производи и услуги на клиентите.Секој проблем со објектот ќе примите или било мислење, ве молиме не hesistate да контактирате со нас, ние ќе го најдете најдоброто решение за да се реши.Fit Turn Солидна Боја Бендови Компатибилен со Garmin Vivofit jr 3 Бенд Замена на Сите во еден Силикони Wristband Отпорен на Вода Спорт Види Ремени за Vivofit Jr. 3 Фитнес Тракер за Деца★Две големини се достапни★ ▶Мали димензии : одговара за 5.5-7.5 инчи зглоб, ▶Големи димензии : се вклопува for5.5-8.7 инчи зглоб.***Ве молиме мерка вашиот зглоб и бидете сигурни дека големината пред да ја купите.Feature Material : Силикони.ЗАБЕЛЕШКА : Замена, Бендови Само!Garmin уредот НЕ е вклучен.Модели за избор : За Garmin Vivofit Jr. 3 tivity Tracker Само.Лесен и удобен, идеален за деца.НЕМА чуден мирис, безопасни за луѓето.Договор дизајн стил, со што животот договор и не се едноставни.☺Што ќе добиете?Кавга без замена или целосна наплата без враќање Vivofit jr 3 wristbands ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку контактирајте со продавачот од е-пошта во секое време.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди