.

.

New
Cfrau Потпирачот Паричникот Случај со Црно Пенкало за Samsung Галакси S10 Плус,Ретро Mandala Сончоглед СТП Кожа Магнетни Флип Folio Стојат Меки Силиконски Картичка Слотови Случ

Cfrau Потпирачот Паричникот Случај со Црно Пенкало за Samsung Галакси S10 Плус,Ретро Mandala Сончоглед СТП Кожа Магнетни

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

[БЕЗБЕДНА ОДГОВАРА] ве Молиме потврдете го овој паричник случај само се вклопуваат за Samsung Галакси S10 Плус.Тенок сметководствена Folio за да се минимизира големо и целосно да се заштити вашиот паметен мобилен телефон. [Случајот со Заштита на Добро] паричникот случај може да се покрие рабовите од двете страни.Помогне да се Заштитат задната страна и пред екранот.Тоа го држи телефонот цврсто.Обезбедува инстант ги штити сите околу на вашиот телефон од гребење, прашина и отпечатоци.Прекривачот исто така ги штити вашата приватност при читање или уредување на вашата порака. [Заштитува од удари и гребнатини] Тоа е навистина лесно да го ставите вашиот телефон во случај и тоа совршено се вклопува.Тоа костец телефонот совршено.Откако затворен, тоа е целосно заштитена, и дефинитивно ќе го заштитите вашиот телефон од удари и гребнатини. [Совршени за подароци] На сончогледово врежана дизајн ќе го направат вашиот паметен телефон изгледа прилично и модата.Можете да го користите на било кој повод, тоа ќе ви покаже толку многу модерен и симпатична.Тоа посебно се вклопува за девојки, жени, деца. [Пакет] 1 x Кожа Случај,1 x Слободни Црно Пенкало.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди