.

.

New
Бендови Компатибилен со Fitbit Алта/Алта ЧАС за Жените и Мажите, Класичен Меки Силиконски Спорт Рака Замена Wristband за Fitbit Алта/Алта HR/Fitbit(2 Пакет)

Бендови Компатибилен со Fitbit Алта/Алта ЧАС за Жените и Мажите, Класичен Меки Силиконски Спорт Рака Замена Wristband за

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Мулти Избори】Различни бои за вашиот избор, да го персонализирате вашиот Fitbit Алта и Fitbit Алта ЧАС за да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот.Како да контактирате со нас : ☞ 1. На оваа страница, кликнете на "Tobfit" веднаш до "Продаваат", потоа кликнете на "постави прашање". 【Компатибилен Модел】 Замена Бендови за Алта/Алта HR Само.Големина на : Мали | Боја : Црна/Морнарица blue Tobfit Компатибилен за Алта/Алта HR бендови за жените и мажите. Пријавете се во вашата сметка > изберете "Вашите нарачки" > најдете цел ID > кликнете на "Контактирајте со продавачот"☞ 2.Компатибилен Модел : Бендови за Алта/Алта HR се Специјално Дизајнирани За Алта/Алта HR Само.Мала големина за 5.Алта/Алта HR Бендови Големи за 6.Персонализирајте го вашиот Алта/Алта HR бендови да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот▶ЗАБЕЛЕШКА : Алта/Алта HR Tracker НЕ се вклучени.Овие Замена на зглоб бенд се лесни и меки, која носи удобно носење искуство кога ќе вежбање или рекреација моменти. 【24 Месеци Гаранција】 Ние да се потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Детали & Карактеристики : ◆ Безбедност Дизајн : Ажурирано Нерѓосувачки челик дел за заклучување за да се осигура вашата Алта/Алта HR се обезбеди за време на напорно вежбање, многу издржливи во секојдневна употреба. 【Безбеден Дизајн】 замена Алта/Алта HR бендови се дизајнирани со Ажурирани Нерѓосувачки челик дел за заклучување за да се осигура вашата Алта/Алта HR се обезбеди за време на напорно вежбање, многу издржливи во секојдневна употреба.◆ Премиум Материјал : Компатибилни Алта/Алта HR бендови направени од премиум TPU, стои тестот на времето, се карактеризира со комбинација на кожа-пријателски, водоотпорен, трајно и отпорно на гребење сјајна поени.1 Инчи (177-206mm ) зглоб турнеја.7 Инчи (140-170mm) зглоб турнеја.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви се исполнат на секое прашање ПРЕД да го видиш тоа.7" зглоб, Големи димензии за 6.Гаранција : Ние се однесуваме кон вас онака како што би сакале да бидат третирани, ние се стремиме кон Врвна Услуга.И бендови носителот на јамка може да се одржи на вишокот на бендот во место.Врвка за околу Големина : Алта/Алта HR бендови Мали за 5.Не-Кавга со замена или враќање на средствата во текот на гаранција.Answer : ___________________________ NOTE : Алта/Алта HR Tracker Не се Вклучени.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди