.

.

New
JUSTDANMING 7PC Составен Socket Set 3/8 Пневматски Притискање Штекер Алатка Поставите Комбинација Клуч Штекер Делови (Боја : Сина)

JUSTDANMING 7PC Составен Socket Set 3/8 Пневматски Притискање Штекер Алатка Поставите Комбинација Клуч Штекер Делови (Боја

DEN 1284.00

Тековен
Во продавницата

Штекерот собата е направен од тешки-должност фалсификувани хром vanadium челик, која може да издржи екстремни вртежен момент промени од сврзувачки елементи.Квалитет : алатки во оваа група се направени од високо-квалитет на хром vanadium челик, со огледало-полиран хром финиш, кој е издржлив.Двете ratchet и на ракавот има knurling функција.Дали ќе се користи на ratchet или затегнување со рака, може да го подобри вашиот зафат.Без разлика дали сте искусни или само почнуваат да работат, овој комплет може да ви обезбеди со голем сет на алатки кои може да се залепи на алатка фиока, од страна на алатката кутија или на работа.Адаптер и редуктор.Овие проблем solvers создаде решенија за исчезнати или се оштетени приклучоци, да се пополнат празнините во нецелосни големина опсег, и да ја прошири функционалноста на вашиот постоечки приклучок систем.Тие се изработени од високо-квалитет на хром vanadium челик, токму топлина третира, имаат одлични сила, и се заштитени со трајни, огледало е оближена со хром.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди