.

.

New
CYHO Шише за Вода се Користи Постојано, Додаток за Полнење Во Дневниот Домаќинство;Отворено Патување;Отворено Велосипедизам;Отворено Спорт, 270x70(MM), Сребрена,Розева б?

CYHO Шише за Вода се Користи Постојано, Додаток за Полнење Во Дневниот Домаќинство;Отворено Патување;Отворено Велосипедизам;Отворено

DEN 324.96

Тековен
Во продавницата

Вакум шише обликувани како нерѓосувачки челик директно шише е дизајниран од страна на високо квалитетни материјали.Тоа го прави лесно да се носат за 24 долгорочни топлина зачувување поради запечатени и leakproof.Вакум шише без опашка со цел да се задржи топлината, двојно вакуум, температура-заклучување.Обоен со текстура спреј пластика еколошки, која е 304 внатрешен резервоар од нерѓосувачки челик.Силна термо-изолација на внатрешниот слој, заедно со дел за неговата топлина температура, со користење на напредни топлина технологија.Применливи Прилики : Дневна Домаќинство;Отворено Патување;Отворено Велосипедизам;Отворено Спорт;Гимназиско образование;Канцелариски Простор;Чај Соба;Mountaineering;Голф;Компанија Боја : Сребрена,Розева Материјали : Rustless Челик Облик : Цилиндричен Облик Вкупно Нето Тежина : 400(G) Висина : 270(MM) Дијаметар : 70(MM) Дијаметар-На-Шише-Глувче : 35(MM) Капацитет : 500(ML) Пакет се Вклучени : 1 парче Спорт Шише за Вода за Спортски Карактеристики : Вакум шише обликувани како нерѓосувачки челик директно шише е дизајниран од страна на високо квалитетни материјали.Тоа го прави лесно да се носат за 24 долгорочни топлина зачувување поради запечатени и leakproof.Вакум шише без опашка со цел да се задржи топлината, двојно вакуум, температура-заклучување.Обоен со текстура спреј пластика еколошки, која е 304 внатрешен резервоар од нерѓосувачки челик.Силна термо-изолација на внатрешниот слој, заедно со дел за неговата топлина температура, со користење на напредни топлина технологија.Применливи сцени : патување, кампување, mountaineering, пешачење и фитнес.Применливи повод : дома, надвор од вратата, училиште, планина-качување, фитнес салата, танцување студио и јога соба.Применливи толпата : тоа може да се користи во текот возраст од 16 години. Капацитет : 500ml. 1 парче Спорт Шише за Вода за Спорт Известувања : Го производот подалеку од оган извор така што нема да се избегне горење од производот.Чувајте ги подалеку од директна сончева светлина, па како да се избегне spanlife на овој производ.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди