.

.

New
Afinitics Екран Заштитник за Кодак EasyShare M893 е/М-893 е врвен Квалитет произведени во Германија

Afinitics Екран Заштитник за Кодак EasyShare M893 е/М-893 е врвен Квалитет произведени во Германија

DEN 328.08

Тековен
Во продавницата

Обичај се вклопуваат за Кодак Easy Share M893 Е / М-893 Е Направена во Германија!.Марка Екран Заштитник, со максимална транспарентност и завршна површина квалитет.Екстремна стабилност и идеален работ на лепливоста - лизгање невозможно.Нема намалување на екранот квалитет, нема ракување со пречки.Испорака вклучувајќи Мултијазично и снимена апликација настава на состојба.Afinitics Кристално Јасен Екран Заштитник обичај се вклопуваат за Кодак Easy Share M893 Е / М-893 Е Crystalclear, хард-обложени, развиен за долгорочна употреба!На Afinitics Кристално Јасен Екран Заштитник е ново развиен заштита филм ови е оптимизиран за допир се прикажува.Оваа иновативна Crystalclear Екран Заштитник е исклучително отпорен на гребење, крајно транспарентно.Овој Екран Заштитник може да се користи на resistive и капацитивни прикажува, без да влијаат на ракување со уредот и поради специјален материјал што овој Екран Заштитник е направен од ние може да гарантира дека вашиот мобилен уред ќе биде добро заштитена од гребнатини и нечистотија на долг рок, без да се обнови Екран Заштитник постојано.Посебни Карактеристики : extremly нула-доказ, отпорно на гребење обичај се вклопуваат лесно меур бесплатна апликација масти отвратителен површината antistatic не-adherance слој совршена рамка лепило сила совршена форма стабилност се отстрануваат без остатоци Поради посебни undercoating апликација алатка не е потребно!вклучено во испорака : 3 x Afinitics Кристално Јасен Екран Заштитник 1 x Мултијазично и снимена апликација настава на состојба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди