.

.

New
JUSTJUNMIN 7PC Составен Socket Set 3/8 Пневматски Притискање Штекер Алатка Поставите Комбинација Штекер Клуч Сет (Боја : Сина)

JUSTJUNMIN 7PC Составен Socket Set 3/8 Пневматски Притискање Штекер Алатка Поставите Комбинација Штекер Клуч Сет (Боја

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Висок-квалитет : Направен од висок квалитет на алуминиум, тоа можат да го издржат поголем вртежен момент и да обезбеди услуга за живот.Квалитет : алатки во оваа група се направени од високо-квалитет на хром vanadium челик, со огледало-полиран хром финиш, кој е издржлив.Двете ratchet и на ракавот има knurling функција.Дали ќе се користи на ratchet или затегнување со рака, може да го подобри вашиот зафат.Без разлика дали сте искусни или само почнуваат да работат, овој комплет може да ви обезбеди со голем сет на алатки кои може да се залепи на алатка фиока, од страна на алатката кутија или на работа.Адаптер и редуктор.Овие проблем solvers создаде решенија за исчезнати или се оштетени приклучоци, да се пополнат празнините во нецелосни големина опсег, и да ја прошири функционалноста на вашиот постоечки приклучок систем.Тие се изработени од високо-квалитет на хром vanadium челик, токму топлина третира, имаат одлични сила, и се заштитени со трајни, огледало е оближена со хром.Штекерот сет е дизајниран и произведен да се издржи висок вртежен момент апликации на влијанието на клучеви.Тип Т (T20-25-30-40-50-55-60) Тип M (M5 M6 М8 М9 M10 М12 М14) Тип H (H4-5-6-7-8-10-12).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди