.

.

New
Случај за LG K51,за LG K51 Телефон Случај, Beroset Тешки Двоен Слој Хибридни Хард PC Мека TPU Полно работно Тело Shockproof Заштитни Случај за LG K51 (2020) - Симпатична Фокс

Случај за LG K51,за LG K51 Телефон Случај, Beroset Тешки Двоен Слој Хибридни Хард PC Мека TPU Полно работно Тело Shockproof

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Компатибилност】- Специјално дизајниран за LG K51/LG Q51,НЕ се ВКЛОПУВААТ LG k31, ве Молиме проверете пред да го купат. 【Совршен Подарок】- Трајни шок-доказ мобилен телефон случај,единствена шема дизајн, високо-квалитетна технологија на печатење нема да исчезнат или да падне, е најдобриот подарок за пријателите и семејството. 【Двоен слој за мобилни случај】- LG K51 Телефон случај Составен од Shockproof мека TPU и тешко КОМПЈУТЕР, обезбедување на двојна заштита.заштитете го вашиот телефон од сите испакнатини и капки. 【Екранот од камерата за заштита】- Покрена силиконски усни помогне да се заштити екран и камера безбедно, обезбедување на вас со максимална заштита од гребнатини или пукнатини. 【Лесен-за-користење на копчињата и инсталација】- LG K51 Случај Прецизни исечок Обезбеди лесно пристап до сите порти, копчиња, камери, звучници, и mics.лесен за инсталација и отстранување телефон случај.Компатибилни модели : Заштита Случај САМО се Вклопуваат за LG K51/Q51 (2020 Порака) Материјал : 2 во 1 Дизајн : Тешко PC покритие + Меки силиконски внатрешна дајте му на вашиот телефон целосна заштита Shockproof Дизајн : Мек силикон кој подобро перници на штета предизвикана од падот на Копче од телефонот заштита : Независни копче дизајн Притиснете повеќе реални, ефикасно да се заштити клучеви Карактеристики : -отпорно на Гребење,не се лизга,шок-отпорни,отпорни,влијание-отпорни дизајн -Екстра екран и камера заштита со покрена рабови-Таписерии и интересни печати шема дизајн -Едноставен за инсталација и отстранување Лесен за инсталација : Капак на телефонот со меки силиконски слој, кога со силиконски слој целосно се вклопува телефонот, а потоа се покрива површината на меки силиконски слој со пластични тешко школка Пакување вклучува 1x Телефон Случај Покритие за LG K51.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди