.

.

New
Крег CMA3558 На движење Преносни Bluetooth Звучник - Боја Може да се Разликуваат

Крег CMA3558 На движење Преносни Bluetooth Звучник - Боја Може да се Разликуваат

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Поддржува Безжична Музика Стриминг преку Bluetooth безжична Технологија.Лесно се Поврзува на вашиот паметен Телефон или други Bluetooth Безжична технологија овозможи на Аудио Уред.Далечински Слушалки ви овозможува одговорите на телефонски повик за време на слушање музика.Игра сите Аудио уреди преку 3,5 мм Помошен во Џек.Пренос на Далечина : До 32 Нога.Поддржува Безжична Музика Стриминг преку Bluetooth безжична Технологија.Лесно се Поврзува на вашиот паметен Телефон или други Bluetooth Безжична технологија овозможи на Аудио Уред.Вградена Li-полимер Батерија на, Далечински Слушалки ви овозможува одговорите на телефонски повик за време на слушање музика Игра сите Аудио уреди преку 3,5 мм Помошен во Џек Пренос на Далечина : До 32 Метри, Моќ и Индикаторот за полнење.ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Копче, Контрола на Јачина на звук Копче.Додатоци се вклучени 3,5 мм Џек Помошен во USB-Кабел.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди