.

.

New
Jetamie Mandala Увеселителен парк Епоксидна Смола Мувла DIY Цвет Фах Првенство Мат Кастинг Силиконски Калап Кристал Калап за DIY Занаети Накит Правење на Резерви

Jetamie Mandala Увеселителен парк Епоксидна Смола Мувла DIY Цвет Фах Првенство Мат Кастинг Силиконски Калап Кристал Калап

DEN 166.80

Тековен
Во продавницата

Овие силиконски калапи за смоли се направени на напредна технологија за да направи со висок квалитет со силиконска。Големина : стан.15.9 cm/6.25 во.Овие увеселителен парк калапи имаат мазна внатрешна површина и објектите се лесно да се отстранат од задебелена калапи откако тие се целосно излечени.Идеален подарок : готови парчиња се совршени, како подароци за смола занает љубовници, вашите пријатели, семејство и колеги.Силиконски калапи се погодни за правење домашна декорација занает проекти, како што се coasters, сад душеци, оникс coasters, кафе душеци, свеќа носители, вино coasters, итн.Можете да додадете некои украсни предмети сакате да ги направи да изгледаат привлечни и шарени, смешни & покажува вашиот шик вкус. 100% сосема нов и висок quality Features : DIY мувла е направен од силикон, еко-пријателски, не-токсични, флексибилни, обновливи и издржливи.Не-стап, лесно да се одделат, лесен за чистење, еко-пријателски,низок јаглерод, може да се рециклира, отпорност на ниска температура минус 40 степени, висока температура 230 степени, униформа греење и ладење.Едноставна и корисна, healthfulness, отпорен на корозија и adaptability Suitable за coasters, дома декорација, DIY занаети одлуки, итн.Совршен за вас и вашето семејство DIY заедно.Уникатен Подарок за Некој Што го Вредност : Дајте му на вашиот подароци за вашите најблиски, пријатели на родендени, Божик, Нова година, свадби итн.Топло Совети : 1. Ние само се обезбеди силиконски калап.Ве молиме бидете своја!2. По цедење и deforming, вие само треба да се одморат за некое време, и потоа да се врати на државата.3. По употреба, ве молиме да се мијат со вода, а потоа исушете, чувајте ги станот, и да се чува на ладно место.4. Ве молиме избегне греење и остри tools.Силиконски Калап само,други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификација : Материјал : Silicone Size : стан.15.9 cm/6.25 in Color : Blue Quantity : 1 Pc Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1 x Силиконски Калап.

Останатите карактеристики

Material:
Silicone
Size:
app.15.9cm/6.25in
Color:
Blue
Quantity:
1 Pc
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Contents:
1 x Silicone Mold :
Обновено

Слични понуди