.

.

New
X-DREE Црна Пластика во Паралелни 2 x 3.7 V Батерија 18650 Носителот Кутија Случај(Plastica nera во scatola parallela da 2 x 3.7 V 18650

X-DREE Црна Пластика во Паралелни 2 x 3.7 V Батерија 18650 Носителот Кутија Случај(Plastica nera во scatola parallela da

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал; Нето Тежина : 15g.Пакет Содржина : 1 x Батеријата Држач; Главна Боја : Црна.Погодни за : 2 x 3.7 V Батерија 18650(Не е Вклучен Батеријата); Батеријата Поврзете Тип : во Паралела.Вкупна Големина : 78 x 40 x 21mm/3" x 1.6" x 0.87"(L*W*H); Жица Должина : 11cm/4.3"(Dimensione totale : 78 х 40 х 21 mm / 3' 'х 1,6' 'x 0,87' '(L * W * H); Lunghezza filo : 11 cm / 4,3' '.Одредување Дупка Кол : 3мм/0.12"; Одредување Дупка Центар Растојание : 55 x 19mm/2.2" x 0.75"(L*W)(Diam.ди fissaggio : 3 mm / 0,12' '; Distanza centro di fissaggio : 55 x 19 мм / 2,2' 'x 0,75' '(L * W).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди